Naše Služby

Proč Volit Limetky?

Vaše cíle jsou naše cíle

Excelentní výsledky

Máme in-house tým

Přinášíme zisky

Nejkratší doba spolupráce pro Online Marketing

Čím déle budeme spolupracovat, tak tím lepší výsledky dokážeme udělat. Věříme, že naše spolupráce přinese ovoce hned na začátku, ale abychom dokázali naplno využít Váš potenciál, tak k tomu budeme potřebovat nějaký ten čas. Jelikož si s našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy, tak nejkratší možná doba spolupráce je 2 měsíce.

Jaké marketingové platformy zvládáme

Dennodenně pracujeme s Google Ads, Sklik, Facebook Business Manager a TikTok Ads. Takže zvládáme reklamy na všech sociálních sítích a vyhledávačích! Máme zkušenosti i se Snapchat, Twitter, Pinterest a Reddit reklamami.

Kolik mě bude stát Online Marketing

Je to individuální. Závisí na tom, kolik zákazníků chcete oslovit, jak vysoký chcete mít dosah, a tím pádem hlavně i to, jaký máte na marketing budget. Čím větší budget, tím více bude práce pro nás, Váš budget správně proinvestovat a vytvořit (a otestovat) větší počet reklam. Domluvte si s námi nezávaznou 30 min konzultaci, kde se na to podíváme!

NA KOLIK MĚ VYJDE VÝVOJ WEBU / SOFTWARE / AUTOMATIZACE

Je to individuální. Vše záleží na tom, o jaké řešení se bude jednat. Statický web Vás výjde míň než 10 tis. Kč. Vývoj složitějších webových aplikací a automatizace procesů ve firmě bude estimován podle rozsahu práce. Domluvte si s námi nezávaznou 30 min konzultaci, kde se na to podíváme!

limedigital logo